Yer Karoları

175563833_3997313433640543_6772234117662411248_n168013385_3938283472876873_8698317967936215090_n

Yer Karoları ve Yer Karolarının Kullanım Alanları.

Yer karoları, zeminin daha kaliteli bir şekilde tasarlanması adına gerekli en önemli malzemelerden bir tanesidir. Zemin tasarımlarında en çok tercih edilen yer karoları doğal işlemelerle ortaya çıkarılmaktadır. Genellikle beyaz çimento, toz boya, silis kumları, kuvars ve agrega gibi malzemelerden imal edilir.

Yer karolarının maddi manada çok kaliteli olmalarının yanı sıra renk ve desen çeşitliliği konusunda da çok özel olduğundan söz etmek gerekir. Renk ve desen farklılıklarının ortaya çıkmasında tercihler değerli olsa da doğal işleme sonucunda oluşan hataların da oldukça önemli yeri vardır. Bu nedenle de fabrikasyon zemin kaplamalara nazaran yer karosu farklıdır.

Yer Karoları ve Ortaya Çıkışı

Yer karosu konusunda ilk örneklere 19. yüzyıl Fransa’sında rastlamak mümkündür. Zemin kaplama noktasında çok değerli çözümler sunmayı başaran yer karosunun Türkiye’ye gelişi ise Antakya evlerinde kullanılması ile gerçekleşmiştir. Arap etkisi ile Türk mimari anlayışının bir parçası olmayı başaran yer karosunun günümüzde çok yaygın tercih edildiğinden söz etmek gerekir.

Yer karolarının tercih edilmelerinde rol oynayan en değerli faktör hiç şüphesiz dayanıklılıktır. Taş özellikleri taşıması ve doğal yollarla yıpranmaması nedeniyle çok yoğun tercih edilmektedir. Bu nedenle de uzun ömürlü kullanıma olanak sağlar. Size de kusursuzluğu yakalamak adına bu yer karolarının en değerli yanını tercih etmek kalır.

 

Yer Karosu Fiyatları

Yer karosu ayrıcalıklarından yararlanmak istediğinizde sadece kaliteyi değil aynı zamanda uygun fiyatları da tercih etmeniz gerekir. Bu noktada bilinmesi gereken en değerli şey şüphesiz fiyatların nasıl belirlendiğidir. Yer karoları ile alakalı kaliteyi yakalamak adına Kütahya Çini Yapı Tasarım seçeneklerinden faydalanmanızı öneriyoruz. Firmamız yer karoları konusunda sizlerden gelen taleplere en başarılı çözümleri sağlar.

Yer karolarının en değerli yanlarından bir tanesi de renk ve desen çeşitliliğidir. Firmamız bu yönüyle de başarılı seçenekleri sizlerle buluşturmayı arzu eder. Size sadece kaliteden yana tercih kullanmak kalır. En uygun fiyatlar ve desen – renk konusunda en başarılı tercihler için yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek olacaktır.